samsung s3 batarya

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım Samsung S3 marka bir cep telefonum var, şimdi diyenleriniz olacak onun modası geçti değiştirsene v.s diye şimdilik işimi fazlasıyla gördüğü için değiştirme gereği duymuyorum :)

Add a comment

tplink marka modem

Tp link marka modem kullanıyor ve ip adresini arıyorsanız, Tp link modemlerin ara yüzüne 192.168.1.1 ip adresi ile giriş yapabilirsiniz.

Add a comment

dav format

Arkadaşlar .dav uzantılı video/güvenlik kamerası görüntüsünü linkteki player ile açabilirsiniz, isterseniz bu player ile görüntüyü avi formatına çevirebilirsiniz.

Add a comment

ctrlaltdeleteCtrl+alt+del çilesine son!

Add a comment
samsung on beş

Samsung Galaxy On5 2016 siparişini az önce hepsiburada.com üzerinden verdim. Telefona elime ulaştığı zaman buraya cihaz hakkında deneyimlerimi yazarım.

Add a comment

adwcleanerAdwcleaner programı bilgisayarınıza kurduğunuz programlarda dikkat etmeden kabul ettiğiniz veya kurduğunuz programlar ile gelen bilgisayarınızda kullandığınız internet explorer, mozilla firefox, chrome v.b tarayıcıların anasayfalarını değiştiren tarayıcılara istemeden yüklenen toolbarları kaldırmamıza yarayan ücretsiz bir programdır. Programı https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/ linkinden indirdikten sonra direk kullanabilirsiniz, program kurulumsuz çalışmaktadır.

Programı açtığınız zaman öncelikle tara butonuna tıklıyorsunuz, bir müddet sonra program bilgisayarınızı tarar ve istenmeyen link bulduğu takdirde servis, klasör v.b sekmelerin altında bunları gösterir isterseniz bunları seçerek kaldırabilirsiniz, Ne yapacağınızı bilmiyorsanız hiç bir seçim kaldırma işlemi yapmadan programın temizleniyor butonuna tıklayınız ardından program temizliğe başlayacaktır. Temizlik sonrası tamam onay butonuna bastığınız takdirde bilgisayarınız yeniden başlatıcaktır. Ayrıca search protect programını adwcleaner ile kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Programın videolu anlatımını youtube sayfamızdan izleyebilirsiniz.

 

Add a comment