sehiv secdesi nasil yapilir

Bir namazın kusurlu kılınması halinde Sehiv secdesi yapılır. Bazen namaz kılarken yanlışlık yapıyorum aklıma sehiv secdesi yapmak geliyor ama bu secdenin nasıl yapıldığını

Add a comment

cingeneler zamaniDaha önce izlemiştim aklıma geldi arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim. İlginç film arayanlar "Çingeneler Zamanı" filmini izleyebilirler, çünkü film çok ilginç...

google> https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#newwindow=1&q=%C3%A7ingeneler+zaman%C4%B1

Add a comment
türk telekom telefon numarası

444 1 444 nolu telefon numarasından Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. TTNET internetin de telefon numarası 444 1 444 olmuştur.

Add a comment

mirillis action hudMirillis Action kullanıcı dostu arayüzü ve alanında en çok tercih edilen ekran videosu çekme programı, genellikle bu programı kullananlar başta oyun videosu olmak üzere bir çok video çekmektedirler. Bu yazımızda Mirillis Action programını açtığımızda ekranın sağ üst kısmında HUD isimli program eklentisi çalışmıyorsa bu eklentinin neden çalışmadığını ve çözümünü göreceğiz.

Mirillis Action programı HUD ekranı çektiğimiz görüntünün fps değeri, kayıt süremiz gibi bilgileri şeffaf olarak kayıt esnasında bize göstermektedir. Bu alanı ister kayıtta edebilir istersek sadece biz görüp kayıt etmeden bilgi amaçlı da kullanabiliriz.

Add a comment

resmigazeteResmi Gazetenin bu günkü sayısında 677 sayılı KHK ile göreve iade edilen ve ihraç edilen personel ile kapatılan veya yeniden açılan dernekler,vakıflar ve basın kuruluşları listesi yayımlandı.

 

 

 

 

 

22 Kasım 2016 SALI

Resmi Gazete

Sayı : 29896

KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME

OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA BAZI TEDBİRLER ALINMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME

 

Karar Sayısı: KHK/677

Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu'nca 31/10/2016 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Add a comment

izledigim en iyi 9 filmİzlediğim en iyi filmlerden ilk 9'ini sizlerle paylaşmak istiyorum.

1- Kapışma

2- Can dostum

3- Bir rüya için ağıt

4- Ateşten kalbe akıldan dumana

5- Akıl oyunları Add a comment