cingeneler zamaniDaha önce izlemiştim aklıma geldi arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim. İlginç film arayanlar "Çingeneler Zamanı" filmini izleyebilirler, çünkü film çok ilginç...

google> https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#newwindow=1&q=%C3%A7ingeneler+zaman%C4%B1

Add a comment

yedi numara dizisi izle7 numara, 2000 - 2003 yılları arasında TRT ekranlarında yayınlanmış komedi dizisidir. Dizi 4 şehirli kız ve 2 taşralı erkek üniversite öğrencisinin kalmak için aynı evi tutmak zorunda kalmasıyla başlar. Ev sahipleri Vahit emmi ve eşi Zeliha'dır. Dizi 3 sezon ve toplamda 92 bölümden oluşmaktadır. Dizinin ilk 13 bölümü Kandilli'de sonraki bölümleri ise Arnavutköy'de çekilmiştir. Dizinin tüm bölümlerini youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca dizinin tüm bölümleri embed olarak aşağıya eklenmiştir. Buradanda takip edebilirsiniz.

Add a comment

mirillis action hudMirillis Action kullanıcı dostu arayüzü ve alanında en çok tercih edilen ekran videosu çekme programı, genellikle bu programı kullananlar başta oyun videosu olmak üzere bir çok video çekmektedirler. Bu yazımızda Mirillis Action programını açtığımızda ekranın sağ üst kısmında HUD isimli program eklentisi çalışmıyorsa bu eklentinin neden çalışmadığını ve çözümünü göreceğiz.

Mirillis Action programı HUD ekranı çektiğimiz görüntünün fps değeri, kayıt süremiz gibi bilgileri şeffaf olarak kayıt esnasında bize göstermektedir. Bu alanı ister kayıtta edebilir istersek sadece biz görüp kayıt etmeden bilgi amaçlı da kullanabiliriz.

Add a comment

bukalemun 2008 macaristan2008 Macaristan yapımı Bukalemun filminde karakter değiştirerek zengin kadınları kandıran ve paralarını alan bir adamın ve ona teknik olarak yardım eden arkadaşının hikayesini anlatıyor. Filmin başrollerini Ervin Nagy, Zsolt Trill ve Gabriella Hámori paylaşıyor.

Filmde zengin kadınları evlenme vaadiyle kandırarak paralarını alan Ervin Nagy, bir süre sonra yine kandırmak vaadiyle eski balerin Gabriella Hámori ile tanışır. Ama işler hiç istediği gibi gitmeyecektir. Çünkü Ervin Nagy eski balerin Gabriella Hámori'e aşık olmuştur. Filmin imdb puanı 7,5 - aslında İmdb puanı bana biraz yüksek gibi gelsede film izlenmeye değer.

Add a comment

izledigim en iyi 9 filmİzlediğim en iyi filmlerden ilk 9'ini sizlerle paylaşmak istiyorum.

1- Kapışma

2- Can dostum

3- Bir rüya için ağıt

4- Ateşten kalbe akıldan dumana

5- Akıl oyunları Add a comment

hastalik hastasi filmiHastalık hastası başrollerinde Kad Merad, Dany Boon, Alice Pol'un oynadığı Fransa ve Belçika ortak yapımı romantizm ve komedi ağırlıklı bir film. Filmde temizlik hastası bir adamın başından geçen olaylar anlatılıyor. Hastalık hastası bir adamın hayatına aşk girince değiştiğini buna sebep olan aşkın gücüne vurgu yapılıyor.  Filmin imdb puan 5,9 filmin sonlarına doğru hapsaneden adam kaçırma sahneleri dışında filme iyi diyebilirim. İzlenilebilir bir film.

Add a comment