kunena-logoKunena Son Sürüm : 4.0.1  joomla-2 5-uyumlu joomla-3 0-uyumlu
 
Diğer sürüm notları için tıklayınız.
Joomla'nın forum bileşeni Kunena 4.0.1 sürümü yayınlandı. Yeni sürümle alakalı teknik detaylara linkten ulaşabilirsiniz. Kunena 4.0.1 genel sürüm notları, indirme linkleri, Türkçe dil dosyası ve önemli bazı ipuçları için konunun devamına bakabilirsiniz.
Kunena forum eklentisi kurulum, ayarlar ve diğer bilgilerin için resimli anlatıma bakınız. Resimli anlatıma ulaşmak için tıklayınız.
Add a comment

kunena-3-0-1-yayinlandi

Kunena Son Sürüm : 3.0.1  joomla-2 5-uyumlu joomla-3 0-uyumlu
 
Kunena 3.0.1 sürümü yayınlandı. Yeni sürümle alakalı teknik detaylara linkten ulaşabilirsiniz. Kunena 3.0.1 genel sürüm notları, indirme linkleri ve önemli bazı ipuçları için konunun devamına bakabilirsiniz.
 
Add a comment


kunenaKunena Son Sürüm : 3.0.0  joomla-2 5-uyumlu joomla-3 0-uyumlu
 
Kunena 3.0.0 sürümü yayınlandı. Yeni sürümle alakalı teknik detaylara linkten ulaşabilirsiniz. Kunena 3.0 genel sürüm notları, indirme linkleri ve önemli bazı ipuçları için konunun devamına bakabilirsiniz.
 
Add a comment

kunena-tema-ayarlari-yoneticisi

Kunena 2 ile başlayan şablon yöneticisi özelliği Kunena 3 ile biraz daha gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor. Şablon yöneticisi, Kunena Tema üzerinde renk ve profil konumları gibi ayarları değiştirmemize yardımcı oluyor.

Add a comment

kunena-3-kurulumu-resimli-anlatim

Joomla'nın 3.0 serisini duyurmasının ardından bir çok popüler eklentide kendi 3 serilerini duyurmaya başladı, bunlardan biride Joomla için en iyilerinden biri biri diyebileceğimiz Kunena Forum eklentisi...

Kunena Joomla CMS'de forum olarak kullanılmaktadır. Forum eklentileri içerisinde başı çeken ve devamlı kendini yenileyen bir yapıya sahiptir.

Kunena 3 serisi kurulumunu resimli olarak anlatmaya çalışacağım. Bu anlatımda Joomla 3.1.1 sürümü ve Kunena 3.0.0rc sürümlerini kullandım.

Joomla İndir : İndirme Linki

Kunena İndir : İndirme Linki sayfada 2 ve 3 serileri alt alta verilmiştir. En güncel 3 serisi versiyonunu indirebilirsiniz.

Kunena : pkg_kunena_v3.0.0-RC1_2013-05-01

kunena-3

 Kunena kurulumunda paketi bu şekilde pkg_... olarak kurulum yapacağız.

Add a comment


kunenaKunena Son Sürüm : 3.0.0 Beta 1  joomla-2 5-uyumlu joomla-3 0-uyumlu
 
Kunena 3.0.0 Beta 1 sürümü yayınlandı. Yeni sürümle alakalı teknik detaylara linkten ulaşabilirsiniz. Kunena 3.0 genel sürüm notları, indirme linkleri ve önemli bazı ipuçları için konunun devamına bakabilirsiniz.
 
Add a comment