joomla twitter modul jw twitterJw twitter Joomla web sitenizde kullanabileceğiniz Twitter hesabınızda yayınladığınız Twitleri aynı anda web sitenizde gösteren kullanışlı bir Joomla modülüdür. Jw twitter modülünün ayarları çok basittir, kolaylıkla web sitenize uyarlayabilirsiniz.

Ayarlarda modül sekmesinde ki twitter id alanına twitter kullanıcı adımızı yazmamız yeterli olacaktır. Diğer ayarları deneme yanılma ile web sitemize uygun hale getirebiliriz.

Add a comment

tweet-display-backTweet display back Joomla sitelerde kullanabileceğiniz Tweet gösterme modülüdür. Modülün ayarlar kısmına kendinizin ya da istediğiniz bir kullanıcının adını yazarak, kullanıcıya ait tweetleri kendi sitenizde gösterebilirsiniz.Modül ücretsiz ve kullanımı gayet kolaydır.

Modülü JED dizininden indirmek için tıklayınız. Modülün demosu için tıklayınız.

Modül ayarlarında, sitenizde yayınlamak istediğiniz tweet sayısını, avatar ve kullanıcı adı gösterimi gibi ayarları yapabilirsiniz. Aşağıdaki yazımızdan modülün nasıl kullanıldığını resimlerle görebilirsiniz.

Add a comment

facebookFacebook Graph Connect : 2.5  joomla-2 5-uyumlu

Facebook Graph Connect Bileşeni/Modülü/Plg 'ini Joomla sitenize Facebook ile giriş yapılmasını ve Facebook üyelik bilgileri ile üye olma işlemini sağlamaktadır. Eklenti Bileşen - Modül ve Plugin'den oluşmaktadır. Tek paket ile kurulur ve kurulumun ardından Bileşen,modül ve plugin otomatik kurulmaktadır.

 

Add a comment