Malcolm X'den güzel bir söz;

''Eğer dikkatli olmazsanız, gazeteler sizin mazlumlardan nefret
etmenizi, zalimleri ise sevmenizi sağlar.'' - Malcolm X

Add a comment

cep-sobasiAz önce bir sitede satışının yapıldığını gördüm oradan aklıma geldi. Askerdeyken adının cep sobası olduğunu duyunca merak edip kullanmıştım. İçinde toz varmış bu tozlar sürtünerek ısı üretiyormuş v.s.. ama şimdiki modellerinin içinde jel varmış diye okudum.

Askeriye, dağcılar v.b meslekler dışında artık sivil hayatta kullanıcısı oldukça varmış. Fiyatıda öyle çok pahalı bir ürün değil 1 - 2 TL gibi rakamlara satılıyor. Bu benim ne işime yarayacak kardeşim diyenler olabilir, Çukurovada yaşayan biri olarak benimde belki hiç ( büyük konuşmayayım ) işime yaramaz ama belki işine yarayanlar olabilir. Add a comment

cocuklariniz

 

Çocuğunuzla konuşmalarınız sadece öğüt vermekten ve yargılamaktan ibaretse çocuğunuzla iyi bir iletişim kurmanız zordur. Çocuğunuzla iyi bir iletişim kurmak için onunla sohbet edebilmek ve onu dinleyebilmek önemlidir.

Add a comment

lamborgihini-700-4Lamborghini LP 700-4 Roadster

Lamborghini, üstü açık yeni modeli, Aventador LP 700-4 Roadster'i tanıttı. Kapıları yine kanat şeklinde açılan yeni Lamborghini, V12 motoruna sahip. Otomobilseverler yeni modele "avcı uçağı" takmaismini vermiş.

Detay için tıklayınız. Add a comment

cocuk-resimleri

Çocuğunuzu Rutin İşlere Dahil Edin...

Çocuğunuzu 2 yaşından itibaren günlük rutin işlere mümkün olduğunca dahil etmenizi öneririz. Evdeki düzenin bir parçası olduğunu hisseden çocuk kendini iyi hissedecek, koordinasyon becerilerini geliştirecektir. Add a comment

cocugunuzun-guvenligiÇocuğunuzun Güvenliği

Evde alacağınız küçük önlemler çocuğunuzun güvenliği açısından önemlidir. Deterjan ve temizlik malzemelerini çocuğun açamayacağı dolaplarda saklamanızı, bıçak ve makas gibi aletleri kilitli yerlerde tutmanızı öneririz.

Add a comment