polo-on-silecek-kolu-kalkmiyor

Volkswagen Polo aracınız var ve aracınızı yıkamaya karar verdiniz veya farklı bir nedenden dolayı ön silecekleri kaldırma ihtiyacı duydunuz. Sakın ola ön silecek (Sol) kolunu servis konumuna getirmeden kaldırmayı denemeyiniz aksi takdirde aracınızın kaputunun boyasını sıyırabilir ve ön sol sileceği yamultabilirsiniz.

Ön silecek kolunu kaldırmadan önce aracınızı servis konumuna getiriniz. Bunun için kontağı açınız ve ardından geri kapatınız, sonrasında araç içerisinde ki silecek kolunu bir kere aşağı çekip bırakın. Bu esnada silecekleriniz yarıya kadar yukarı kalkacaktır. İşiniz bittikten sonra aynı işlemi  tekrarlayınız.

Add a comment

minik-araba-resimleri-mini-araba-arabalarBilgisayarınız İçin Duvar Kağıtları

100 Adet Araba Resimleri

1920 x 200 boyutlarında

Tek link olarak indirebilirsiniz

Boyut 108 Mb

 

Add a comment

bmw z8 siyahBmw Hd Wallpapers

Bmw Hd Duvarkağıtları 68 adet,

1920 x 1200 boyutlarında

Tek link olarak indirebilirsiniz.

Boyut : 38.7 mb

 

 

Add a comment

bmwBMW 114İ

BMW'nun küçük motorlu yeni 1 serisinin giriş modeli 114i, motorun turbo özelliği sayesinde çekiş gücünü kaybetmeden yolu kavramasıyla beğen topluyor.

 Tanıtım videosu için tıklayınız.

 

BMW 114i RESİMLERİ

bmw-114i-beyaz-on

Add a comment

Bu yıl çokça tercih edilen Opel'in yeni aracı Yeni Opel Astra'nın resimlerini derledim arkadaşlar, araç gayet güzel ama ben Polo 1.4 almaya karar verdim, nedeni ise Astra 1.6 ile Polo 1.4'ü kıyasladığımızda fiyat konusunda aralarında 7.000 tl gibi bir rakam oynuyor, ayrıca aracı aldıktan sonrada 1.4 motorun yakıtı ile 1.6 motorun yakıt farkıda cabası... :) Ama tabi Opel Astra'nın tipide karizma ...

yeni-opel-astra-arka

 

Add a comment

Yeni Opel Astra Sedan Resimleri

2013-Opel-Astra-sedan

 

Add a comment